back icon
back icon
پوستر دوره اچار فرانسه
۱۴۰۰/۷/۲۰

شانزدهمین دوره کالج پارت- آچار فرانسه

در دنیایی که مفاهیم نوظهور مانند اینترنت اشیا، هوش‌مصنوعی، پردازش‌های موازی، خودروهای هوشمند، ربات‌های انسان‌نما و ... جولان می‌دهد، آشنایی با مغز متفکر پیش‌ران این تکنولوژی‌ها برای مهندسین کامپیوتر امری حیاتی است. این مغز متفکر می‌تواند سرورهای پردازشی، سوپرکامپیوترهای پردازش گرافیکی و یا تجهیزات خاص منظوره باشد.

آشنایی با تجهیزات سخت‌افزاری سرور‌ها اعم از مادربرد، پردازنده، رم، هارد، کارت گرافیک ، کارت شبکه و ...، برای راه‌اندازی یک زیرساخت پردازشی بسیار راهگشا می‌باشد. در این دوره مهارت جویان با تمامی قطعات سخت‌افزاری و عملکرد آن‌ها در سرورهای پردازشی و گرافیکی به صورت تخصصی آشنا شدند. اینکه شما بعنوان یک متخصص بتوانید با تجهیزات سخت‌افزاری سرور شرکت‌های غول فناوری اطلاعات دنیا مانند HP و Supermicro و Nvidia کار کرده و به پیکربندی آنها مسلط باشید جزو الزمات یک متخصص سخت‌افزار می‌باشد.

شانزدهمین دوره تخصصی کالج همیشه رایگان پارت، کمپ دو روزه آموزش سخت‌افزار سرور تحت عنوان "آچار فرانسه" به همین منظور طراحی شد و در روزهای ۲۲ و ۲۳ مهرماه برگزار گردید مجموعه‌ای از مباحث مرتبط با سخت‌افزار سرورها در این دوره تخصصی و کاربردی رایگان قرار داده شده بود تا پس از گذراندن آن به یک متخصص قوی در زمینه سخت افزار تبدیل شوید. در انتهای این دوره از میان ۱۹ مهارت‌جو، دو نفر همراه همیشگی گروه نرم افزاری پارت شدند.

گالری دوره آچار فرانسه 1-1
گالری دوره آچار فرانسه 1-2
گالری دوره آچار فرانسه 1-3
گالری دوره آچار فرانسه 1-4
گالری دوره آچار فرانسه 1-5
گالری دوره آچار فرانسه 1-6
گالری دوره آچار فرانسه 1-7
گالری دوره آچار فرانسه 1-8
گالری دوره آچار فرانسه 1-9
گالری دوره آچار فرانسه 1-10