back icon
پوستر بیست و ششمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر CSICC2021
۱۳۹۹/۱۲/۲۲

حمایت مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت از بیست و ششمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر CSICC2021

کنفرانس سالانه انجمن کامپیوتر ایران از رویدادهای علمی برجسته کشور است که با هدف گردهم آوری محققین و متخصصین دانشگاه و صنعت برای به اشتراک گذاری جدیدترین یافته ها و دستاوردها در حوزه علوم و مهندسی کامپیوتر برگزار می شود.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان یک دانشگاه رده اول ایران با قدیمی ترین دپارتمان فناوری ارتباطات در کشور، مفتخر است که میزبانی این دوره از کنفرانس را در 13 و 14 اسفندماه سال 1399 بر عهده داشته باشد.

به دلیل شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شرکت کنندگان، این دوره از کنفرانس به صورت مجازی برگزار گردید. کنفرانس دربرگیرنده 14 حوزه تخصصی مهم در زمینه علوم و مهندسی کامپیوتر خواهد بود که محورهای اصلی عبارتند از: سیستم های هوشمند و رایانش نرم، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق، پردازش متن و شبکه های اجتماعی، پردازش سیگنال و تصویر، کلان داده و رایانش ابری، سیستم های توزیع شده، شبکه های کامپیوتری، رایانش امن، مهندسی نرم افزار، معماری کامپیوتر و سامانه های دیجیتال، علوم شناختی و مغز، الگوریتم ها و محاسبات، یادگیری و یاددهی الکترونیکی، و اقتصاد هوشمند و تحول دیجیتال. کنفرانس از سخنرانی چهار سخنران کلیدی بهره برد. همچنین، در کنار سخنرانی های علمی، کارگاه ها و نشست های صنعتی نیز برگزار گردید.

موفقیت این کنفرانس نتیجه همکاری صمیمانه افراد بسیاری است که در هدف گذاری و برنامه ریزی های فنی و اجتماعی آن را همراهی کردند.

مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت، برای دومین سال پیاپی، حامی بیست و ششمین کنفرانس بین المللی کامپیوتر ایران بود و علاوه بر حمایت مالی و معنوی، در برگزاری کارگاه های علمی نیز حامی این کنفرانس معتبر بود.