back icon
پوستر کنگره مشترک هوش محاسباتی
۱۳۹۹/۶/۶

حمایت از کنگره مشترک هوش محاسباتی (CCI2020)

کنگره مشترک هوش محاسباتی (CCI2020) شامل ۲ همایش موفق (۱)هشتمین کنگره سیستم‌های فازی و هوشمند ایران (CFIS2020) و (۲)چهارمین کنفرانس محاسباتی تکاملی و هوش جمعی (CSIEC2020) می باشد. کنگره CFIS2020 خود شامل دو کنفرانس موفق (۱)نوزدهمین کنفرانس سیستم‌های فازی ایران (ICFS2020) و (۲)هفدهمین کنفرانس سیستم‌های هوشمند (CIS2020) است. هر یک از کنفرانس های ذکر شده، سابقه‌ی علمی درخشانی در کارنامه خود دارند و هر ساله مقالات برجسته‌ای را به خود جذب می‌نمایند و با فراهم نمودن بستر تجمیع ابعاد مرتبط سه گانه هوش مصنوعی در این کنگره و در نظر گرفتن نقش مؤثر این حوزه‌ی علمی در ارتقاء علم و فناوری کشور، شاهد برگزاری یکی از بزرگ‌ترین رخداد علمی ملی در این حوزه هستیم.

اینبار دانشگاه فردوسی مشهد، میزبان برگزاری کنگره مشترک هوش محاسباتی (CCI2020) توسط قطب علمی رایانش نرم و پردازش هوشمند اطلاعات و با حمایت انجمن‌های علمی کشوری (۱) انجمن سیستم‌های فازی ایران و (۲) انجمن سیستم‌های هوشمند ایران در تاریخ ۱۲ الی ۱۴ شهریور ماه ۱۳۹۹ بود و به نام مبارک امام هشتم شیعیان، امام مهربانی‌ها، خدمت به جامعه انسانی و پاسخگویی به مشکلات اساسی کشور، از طریق به کارگیری مفاهیم و ابزارهای گسترده سیستم‌های هوشمند موضوع اصلی این کنگره ملی تعریف شد.

گروه نرم افزاری پارت، به منظور ایجاد پیوند بین محققین دانشگاهی سیستم های هوشمند کشور و صاحبان صنعت در این کنگره به عنوان حامی اصلی حضور داشت.

این کنگره شامل نشست‌های انگلیسی و فارسی، پنل های صنعتی با حضور صاحبان کسب و کارهای موفق کشور بود. امیدواریم با این حمایت بتوانیم گام مؤثری در جهت پاسخگویی به چالش‌های اساسی کشور و جهان از طریق به کارگیری مفاهیم سیستم‌های هوشمند در حوزه‌های متنوع کاربردی آن همچون علوم مهندسی، علوم پزشکی، ... برداریم.