back icon
پوستر دوره ورلدپرینس
۱۴۰۰/۲/۲۰

دوازدهمین دوره کالج پارت - ورلدپرینس

شاید انتظارش را نداشته‌اید، اینکه به فاصلۀ کوتاهی از شروع دوره‌های توربوفرانت و بک‌پک، از یک دورۀ جدید رونمایی کنیم. آن هم دوره‌ای که به آموزش توسعۀ fullstack وب پرداخت و یکی از پربازدهترین دوره‌های کالج پارت بود؛ به طوری که از مبانی توسعۀ قالب صفحات وب یعنی HTML و CSS تا کتابخانۀ محبوبی مثل react را دربرداشت و نهایتا به PHP و Wordpress ختم شد. ازین رو اسم دوره را World Prince گذاشتیم.

ما برای واحد Wordpress به چند همکار خوب نیاز داشتیم، اما نه برای بارگزاری محتوا، بلکه برای توسعه. کسی که توانایی پیاده‌سازی HTML و CSS صفحات طراحی شدۀ پیچیده رو داشته باشد، بتواند پلاگین‌های مدرنی که با react نوشته شده است را توسعه داده و نوشتن apiهای قابل اتکایی که تسلط به PHP و Wordpress را می‌طلبد، در توانایی‌های وی باشد.

دورۀ World Prince، روز دوم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ و با جلسۀ معارفه، کار خود را شروع کرد و به‌مدت ۲ ماه نیز ادامه داشت. کلاس‌ها روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۷ به صورت غیرحضوری و پنج‌شنبه‌ها از ساعت ۱۱ تا ۱۴ به صورت حضوری تشکیل گردید تا بتوانیم سوالاتی را که در طول کلاس‌های مجازی به صورت حل نشده باقی می‌ماند، برطرف کنیم .

اگر با دوره‌های کالج پارت آشنا باشید، می‌دانید که برگزاری دوره، بدون تعریف پروژۀ عملی و کاربردی، خالی از لطف است! پروژه‌ای که ابتدای دوره برای هر مهارت‌جو تعریف شد و تا آخرین روز همراه وی بود، تا با مصائب یک کار تجاری، قدم به قدم آشنا شده و بتواند آنها را رفع نماید.

شرکت در World Prince مثل همیشه رایگان بود و تنها خواسته‌ای که از مهارت جویان داشتیم، دل سپردن به دوره بود. زیرا موفقیت مهارت‌جوها در یادگیری مفاهیم و انجام پروژه‌ها، باعث خوشحالی ماست و زمانی خوشحال‌تر شدیم که 4 نفر از 19 مهارت جو حاضر در این دوره در کنارمان ماندنی شدند تا با یکدیگر همکاری طولانی و حرفه‌ای داشته باشیم.

گالری دوره ورلدپرینس -1
گالری دوره ورلدپرینس -2
گالری دوره ورلدپرینس -3
گالری دوره ورلدپرینس -4
گالری دوره ورلدپرینس -5
گالری دوره ورلدپرینس -6
گالری دوره ورلدپرینس -7
گالری دوره ورلدپرینس -8
گالری دوره ورلدپرینس -9
گالری دوره ورلدپرینس -10