back icon
بندانگشتی دوره توسعه دهنده 2
۱۳۹۹/۴/۲

پنجمین دوره‌ی کالج پارت - توسعه‌دهنده ۲

بعد از گذروندن یک تابستون داغ با دوره‌ی "توسعه‌دهنده ۱" در سال ۹۸، کلی انتظار کشیدیم تا در تابستون ۹۹ یکبار دیگه با دوست‌های جدیدی آشنا بشیم که رفاقتمون باهاشون ابدی بشه. به لطف خدا ۵ تیر ماه ۹۹ تبلیغات و ثبت نام برای پنجمین دوره‌ی کالج پارت، دوره‌ی توسعه دهنده ۲ شروع کردیم و این دوره هم مثل تمام دوره‌های کالج رایگان برگزار شد،

با توجه به اینکه اپیدمی کرونا همه‌ی جهان رو گرفتار خودش کرده بود و متاسفانه کشور ما هم درگیر این بیماری شده بود، ماه‌ها تلاش و برنامه ریزی کردیم تا بتونیم علاوه بر کلاس‌های حضوری زیرساخت کلاس های مجازی رو آماده و کالج مجازی پارت رو افتتاح کنیم.

استقبال بی نظیر بود! در کمتر از یک هفته حدود ۳۰۰ نفر متقاضی شرکت در این دوره شدند و تیم جذب و استخدام از همون دقایق ابتدایی دوره کارگروه تخصصی مصاحبه تشکیل داد و کارشو شروع کرد. با توجه به تعداد زیاد متقاضیان، کار تیم جذب و استخدام بسیار سخت و فشرده پیش می‌رفت و بعضا روزانه ۳۰ مصاحبه صورت می گرفت و بعد از ۲۲ روز مصاحبه و ۳ روز بررسی و ارزیابی، سرانجام در ۳۰ تیرماه ۹۹ اسامی ۶۰ مهارت جوی منتخب اعلام شد...

بالاخره روز موعود فرا رسید و اول مرداد ماه ۹۹ مراسم افتتاحیه و معارفه دوره توسعه دهنده ۲ با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید. کلاس‌ها در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به صورت حضوری و مجازی و به مدت ۸ هفته در روزهای شنبه تا چهارشنبه با موفقیت برگزار شد.

دوره‌ی "توسعه‌دهنده ۲" هر چیزی که برای تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده‌ی وب لازم هست رو آموزش داد و سه بخش اصلی "سمت مشتری"، "سمت سرور" و "پایگاه داده‌ها" رو در بر گرفت. یک پروژه‌ی خیلی هیجان‌انگیر برای طول دوره تعریف شد که کنترل‌کننده‌ی پروژه با پیگیری‌های حرفه‌ایش، این اطمینان رو میداد که پروژه قراره به سرانجام برسه. حتما می‌دونید که توانایی انجام کار گروهی از توانایی انجام همون کار به صورت فنی اگه مهم‌تر نباشه کم اهمیت‌تر نیست و برای رسیدن به این مهم، به این راحتی جایگزینی برای "گیت" پیدا نمی‌شه. خیال همه از بابت یادگیری و کار با گیت هم کاملا راحت بود. پدر گیت ایران توی پارت منتظر مهارت جوها بود. اصلا کلا خیال مهارت جوها راجع به اساتید توسعه دهنده ۲ راحت بود، بهترن اساتید کالج پارت آماده بودن تمام علم و هنرشونو در اختیار بچه‌ها بذارن.

امسال هم سعی شد مثل سال قبل سعی ‌کنیم دوستانی که پیدا می کردیم رو به همین راحتی از دست ندیم و برای همیشه کنار خودمون نگهشون داریم. این مهم اتفاق افتاد و از ۶۰ مهارت جوی شرکت کننده، ۲۰ نفر جذب خانواده‌ی بزرگ پارت شدن.

کالج پارت کمر همت رو محکم بسته تا در عرصه‌ی دوره‌های رایگان تخصصی کارآموزی از هرچی در توان داره براتون کم نذاره.

در دوره های بعدی منتظر قدم‌های پر برکت، دست‌های رو به کد و ذهن‌های سرشار از خلاقیت‌تون هستیم.

گالری دوره توسعه دهنده 2-1
گالری دوره توسعه دهنده 2-2
گالری دوره توسعه دهنده 2-3
گالری دوره توسعه دهنده 2-4
گالری دوره توسعه دهنده 2-5
گالری دوره توسعه دهنده 2-6
گالری دوره توسعه دهنده 2-7
گالری دوره توسعه دهنده 2-8
گالری دوره توسعه دهنده 2-9
گالری دوره توسعه دهنده 2-10
گالری دوره توسعه دهنده 2-11
گالری دوره توسعه دهنده 2-12
گالری دوره توسعه دهنده 2-13
گالری دوره توسعه دهنده 2-14
گالری دوره توسعه دهنده 2-15
گالری دوره توسعه دهنده 2-16
گالری دوره توسعه دهنده 2-17
گالری دوره توسعه دهنده 2-18
گالری دوره توسعه دهنده 2-19
گالری دوره توسعه دهنده 2-20
گالری دوره توسعه دهنده 2-21
گالری دوره توسعه دهنده 2-22
گالری دوره توسعه دهنده 2-23
گالری دوره توسعه دهنده 2-24
گالری دوره توسعه دهنده 2-25