back icon
بندانگشتی دوره کاپ کیک 2
۱۳۹۹/۴/۶

ششمین دوره کالج پارت - کاپ کیک ۲

بیش از هشتاد درصد از کاربران گوشی‌های هوشمند، از سیستم عامل اندروید بر روی دستگاهشون استفاده می کنند. تعداد فزاینده‌ی برنامه‌های کاربردی، حق انتخاب جهت خرید گوشی‌های هوشمند و تنوع محصولات، همچنین متن باز بودن، از مهمترین دلایل محبوبیت این ربات پر رمز و راز، پیشرفته و سبز و مینیمال اندروید هست.

اولین دوره‌ی آموزش برنامه نویسی اندروید تحت عنوان "کاپ کیک ۱" تابستان ۹۹ با ۹ نفر از بین پنجاه نفر متقاضی برگزار شد و ۸ هفته ادامه پیدا کرد و بهترین برنامه نویس‌های اندرویدمون برای آموزششون سنگ تموم گذاشتن. در پایان این دوره هم ۵ نفر از کارآموزان جذب گروه نرم افزاری پارت شدن.

تجربه موفق سال گذشته ما رو مصمم کرد تا در تابستون ۹۹ دوره "کاپ کیک ۲" رو برگزار کنیم. اما متاسفانه همه گیری کرونا در دنیا و به طبع درگیر شدن کشور عزیزمون ما رو به چالشی سخت دعوت کرد! حضوری یا غیر حضوری؟! بعد از جلسات و مشورت‌های متعدد با همکاران و مسئولین تصمیم به برگزاری دوره به صورت حضوری و مجازی گرفتیم. از این رو، کار بر روی زیرساخت کالج مجازی پارت رو شروع کردیم که خودش ماه‌ها تلاش شبانه روزی بچه‌های هنرمند پارت رو می‌طلبید و نهایتا این تلاشها نتیجه داد و کالج آنلاین پارت با شعار "خیلی دور، خیلی نزدیک" اول مرداد ماه ۹۹ رونمایی شد.

۱۳تیرماه ۹۹ ثبت نام ششمین دوره‌ی کالج تخصصی رایگان پارت، دوره‌ی آموزش برنامه نویسی اندروید، با عنوان "کاپ کیک ۲" شروع شد!

تنها در روزهای ابتدایی حدود ۲۰۰ متقاضی برای شرکت در این دوره ثبت نام کردند و این روند تا ۲۲ تیر ماه ۹۹ ادامه پیدا کرد. روند مصاحبه و انتخاب متقاضیان واجد شرایط شرکت در دوره ۸ روز ادامه پیدا کرد و سرانجام در ۳۰ تیرماه ۹۹ اسامی ۲۴ مهارت جوی منتخب اعلام و بعد از جلسه معارفه در یکم مردادماه، کلاس‌های حضوری و مجازی در تاریخ ۵ مرداد ماه شروع شد و ۱۰ هفته ادامه پیدا کرد و در نهایت ۹ نفر از مهارت جویان جذب گروه بزرگ نرم افزاری پارت شدند.

گالری دوره کاپ کیک 2-1
گالری دوره کاپ کیک 2-2
گالری دوره کاپ کیک 2-3
گالری دوره کاپ کیک 2-4
گالری دوره کاپ کیک 2-5
گالری دوره کاپ کیک 2-6
گالری دوره کاپ کیک 2-7
گالری دوره کاپ کیک 2-8
گالری دوره کاپ کیک 2-9
گالری دوره کاپ کیک 2-10
گالری دوره کاپ کیک 2-11
گالری دوره کاپ کیک 2-12
گالری دوره کاپ کیک 2-13
گالری دوره کاپ کیک 2-14