back icon
بندانگشتی دوره تک تور انداز 1
۱۳۹۹/۵/۴

هفتمین دوره کالج پارت - تک تورانداز

شبکه‌های رایانه‌ای نقش اساسی و مهمی رو در دنیای ارتباطات بازی میکنن. تصور دنیای امروز بدون اینترنت، تقریبا امکان ناپذیره؛ اما همین اینترنت هم چیزی نیست جز ترکیبی از شبکه‌های کوچیکتر.

بدون شبکه، دنیای فناوری اطلاعات هیچوقت نمیتونست به شکل امروزیش معنا و مفهوم پیدا کنه. حالا که یک رایانه میتونه میلیون‌ها میلیون کار رو به تنهایی انجام بده، قطعا وقتی تعداد زیادی از اونها کنار هم قرار بگیرن و یک شبکه رایانه‌ای رو تشکیل بدن، میتونن مزیت‌های خیلی بیشتری داشته باشن. افزایش کارایی، حذف محدودیت‌های جغرافیایی، کاهش چشمگیر هزینه‌ها و... تنها بخش خیلی کوچیکی از این مزیت‌ها هستن که میشه بهشون اشاره کرد.

CCNA یا همون Cisco Certified Network Associate که به‌عنوان یکی از مدارک ارائه شده توسط شرکت سیسکو شناخته میشه، در واقع دروازۀ ورود به دنیای پیچیده، عجیب و بی انتهای شبکه‌های رایانه‌ایه.

بعد از برگزاری موفق شش دوره رایگان و تخصصی کالج پارت، اینبار سراغ دوره‌ی جذاب و خاص‌تری رفتیم. حالا که بستر تدریس مجازی به خاطر همه گیری ویروس کرونا در دنیا ارتقا پیدا کرده بود و به طبع ما هم تونسته بودیم کالج مجازی پارت رو افتتاح کنیم و دو دوره بلند مدت رو هم باهاش اجرایی کنیم، تصمیم گرفتیم این بار دوره‌ای رو شروع کنیم که در سطح کشور، مخصوصا شهرستان‌ها کمتر برگزار میشه و یا هزینه‌ی شرکت در اون خیلی زیاده.

هفتمین دوره‌ی کالج تخصصی و البته رایگان پارت، دوره آموزش شبکه مبتنی بر سرفصل‌های CCNA بود که با نام «تک تور انداز» در تاریخ ۱۲ مرداد ماه و به دو صورت حضوری و مجازی شروع و در ۶۰ ساعت، یعنی ۲۰ جلسه ۳ ساعته و طی ۸ هفته ادامه پیدا کرد. ۲۴ مهارت جوی منتخب از بین حدود ۲۰۰ متقاضی در این دوره حاضر و در انتها ۴ نفر از آنها جذب خانواده بزرگ پارت شدند.

گالری دوره تک تور انداز 1-1
گالری دوره تک تور انداز 1-2
گالری دوره تک تور انداز 1-3
گالری دوره تک تور انداز 1-4
گالری دوره تک تور انداز 1-5
گالری دوره تک تور انداز 1-6
گالری دوره تک تور انداز 1-7
گالری دوره تک تور انداز 1-8
گالری دوره تک تور انداز 1-9