back icon
پوستر دروه قهرمان خط فرمان
۱۳۹۹/۷/۸

نهمین دوره کالج پارت - قهرمان خط فرمان

نرم افزارها همه جای دنیای ما رو گرفتن؛ ما رو سر کار میبرن، برامون غذا میارن، محاسباتمون رو انجام میدن و گاهی هم سرِ کارمون میذارن! دنیا داره به سمت حکمرانی نرم‌افزارها میره، ولی حاکم اصلی اونیه که بتونه این نرم‌افزارها رو مدیریت کنه!

گنو/لینوکس رو میشه همه جا دید، از گوشی‌های هوشمند گرفته تا اَبرکامپیوترها. چون با قابلیت‌های این ابزارها میتونیم هر کار پیچیده‌ای که مورد نیازمون باشه رو به راحتی انجام بدیم و از یک فضای ساده، آزاد و صمیمی لذت ببریم. بتونیم بهش اعتماد کنیم و هر کار سخت و آسونی رو بهش بسپریم تا به بهترین نحو ممکن انجام بده، کافیه اونو بشناسیم و دوستش داشته باشیم.

دوره «قهرمان خط فرمان» یا «Command Line Hero» رو هیچ جای دیگه‌ای نمی‌تونستین پیدا ‌کنین. این دوره بر اساس سال‌ها تجربه کاری و نیازهای برنامه نویس‌ها طراحی شده بود تا طبق فلسفه گنو/لینوکس، به رشد همگانی کمک کنه.

کمپ دو روزه آموزش گنو/لینوکس برای برنامه نویس ها مخصوص توسعه‌دهنده ها یا کسانی طراحی شده بود که تصمیم داشتن کارشون رو به عنوان ادمین سیستم لینوکس شروع کنن، طراحی شده بود.

دوره قهرمان خط فرمان، در روزهای ۱۰ و ۱۱ مهرماه و از ساعت ۱۰ الی ۱۹ به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار شد و در انتهای این کمپ دو روز ۲ نفر از مهارت جویان جذب گروه نرم افزاری پارت شدن.

گالری دوره قهرمان خط فرمان -1
گالری دوره قهرمان خط فرمان -2
گالری دوره قهرمان خط فرمان -3
گالری دوره قهرمان خط فرمان -4
گالری دوره قهرمان خط فرمان -5
گالری دوره قهرمان خط فرمان -6
گالری دوره قهرمان خط فرمان -7
گالری دوره قهرمان خط فرمان -8
گالری دوره قهرمان خط فرمان -9
گالری دوره قهرمان خط فرمان -10
گالری دوره قهرمان خط فرمان -11
گالری دوره قهرمان خط فرمان -12
گالری دوره قهرمان خط فرمان -13
گالری دوره قهرمان خط فرمان -14
گالری دوره قهرمان خط فرمان -15
گالری دوره قهرمان خط فرمان -16
گالری دوره قهرمان خط فرمان -17
گالری دوره قهرمان خط فرمان -18