back icon
پوستر بازدید شهردار مشهد
۱۳۹۹/۱۲/۲۷

بازدید شهردار مشهد از گروه نرم‌افزاری پارت

در روزهای پایانی سال ۹۹، شهردار مشهد جناب محمدرضا کلائی، بازدیدی از گروه نرم‌افزاری پارت در مشهد داشتند. ملاقات بیشتر به ملاقاتِ دو جایگاه شغلی شبیه بود. یکی شهردار مشهد، دومین شهر پرجمعیت کشور و دیگری یک شرکت دانش‌بنیان که در حوزه‌های نرم‌افزاری و هوش مصنوعی نیز فعال است.

بعد از ارائه‌ی مختصری درمورد فعالیت‌های گروه نرم‌افزاری پارت و دستاوردهای آن، توسط دکتر علی رسولی زاده، مدیرعامل شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت، شهردار مشهد، دستاوردهای اپلیکیشن «شهر من» را که در حال حاضر مختص ساکنین مشهدی بوده و توسط شهرداری مشهد توسعه داده شده است ارائه نمود. همچنین از اینکه چه برنامه‌هایی برای توسعۀ آن در سطح کشوری داشته صحبت به میان آمد و چه بهترکه این توسعه به کمک گروه نرم‌افزاری پارت صورت گیرد.

این پیشنهاد شهردار و پیشنهاداتِ مشابه از سمتِ دیگر کسب‌وکارهای خصوصی و سازمان‌های دولتی مبنی بر افزودن قابلیت‌های هوش مصنوعی به سامانه‌های هر کدام، نشان‌دهندۀ قدرت رشد «تکنولوژی هوش مصنوعی» در دنیاست که می‌توان آن را نمونه‌ای از «اثر شبکه‌ای» دانست.

امیدواریم شرکت دانش‌بنیان پارت نیز چنین رشدی را بابت ارائه خدمات نرم‌افزاری و هوش مصنوعی تجربه کند؛ خصوصا که از میزان تقاضای استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی در کسب‌وکارهای ایرانی نیز پیداست که به‌زودی شاهد اثر شبکه‌ای آن خواهیم بود.

گالری بازدید شهردار مشهد -1
گالری بازدید شهردار مشهد -2
گالری بازدید شهردار مشهد -3
گالری بازدید شهردار مشهد -4
گالری بازدید شهردار مشهد -5
گالری بازدید شهردار مشهد -6
گالری بازدید شهردار مشهد -7
گالری بازدید شهردار مشهد -8
گالری بازدید شهردار مشهد -9
گالری بازدید شهردار مشهد -10
گالری بازدید شهردار مشهد -11