back icon
پوستر دوره توسعه دهنده 3
۱۴۰۰/۵/۶

سیزدهمین کالج پارت-دوره توسعه‌دهنده ۳

از قدیم الایام انجام یک کار سخت وقتی ارزش پیدا می‌کرد، که به ۳ بار برسد. شاید به این خاطر که رسیدن به مرتبه سوم، بدون رفع باگ‌ها و داشتن ممارست زیاد، امکان‌پذیر نیست.

ما هم رسیدیم به سومین نوبت از برگزاری دوره توسعه‌دهنده. دوره‌ای که از سال ۹۸، هر تابستان برگزار شده بود و حالا که وارد تابستان ۱۴۰۰ شده بودیم،‌ ثبت‌نام دوره توسعه‌دهنده ۳ را شروع کردیم و خدا رو شکر که امسال، کارها بهتر از سال‌های قبل جلو رفت و به قول معروف: روی غلتک افتادیم!

این دوره هم مثل دوره‌های پیشین خودش، سه بخش اصلی «سمت مشتری»، «سمت سرور» و «پایگاه داده‌ها» داشت؛ یعنی تمام چیزی که برای تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده وب لازم بود.

گذشته از مباحث تئوری که در طول دوره آموزش داده شد، یک پروژه عملی جذاب نیز تعریف شده بود که به صورت تیمی انجامش دادیم تا توانایی‌هایمان در انجام کار تیمی به چالش کشیده شود. البته جای نگرانی وجود نداشت، چون مربی‌ها و اسکرام مسترها، شانه به شانه در کنارما بودند و در انجام این پروژه به ما و تیم‌مان کمک می‌کردند.

برای حفظ جوانب انجام پروژه، چه از نظر فنی و چه از نظر کار تیمی نیز گیت را مناسب یافتیم، یا بهتره بگوییم مناسب‌تر از گیت ندیدیم؛ چون گذشته از قابلیت‌هایش، یک استاد گیت خوب را نیر در کنار خودمان داشتیم که از و دانش و توانمندی‌هایش مطمئن بودیم.

دوره رایگان توسعه‌دهنده 3، مرداد ماه 1400 شروع شد و به مدت 10 هفته ادامه پیدا کرد. قطعا یکی از نتایج و دستاوردهای مهم این دوره نیز مانند دوره‌های دیگر‌مان، شناسایی و جذب نیروهای خوش‌فکر و مستعد بود، این هدف هم حاصل شد و 18نفر از دوستان در انتهای دوره در کنار ما ماندگار و همکارمان شدند.

گالری دوره توسعه دهنده 3 -1
گالری دوره توسعه دهنده 3 -2
گالری دوره توسعه دهنده 3 -3
گالری دوره توسعه دهنده 3 -4
گالری دوره توسعه دهنده 3 -5
گالری دوره توسعه دهنده 3 -6
گالری دوره توسعه دهنده 3 -7
گالری دوره توسعه دهنده 3 -8
گالری دوره توسعه دهنده 3 -9
گالری دوره توسعه دهنده 3 -10
گالری دوره توسعه دهنده 3 -11
گالری دوره توسعه دهنده 3 -12
گالری دوره توسعه دهنده 3 -13
گالری دوره توسعه دهنده 3 -14
گالری دوره توسعه دهنده 3 -15
گالری دوره توسعه دهنده 3 -16
گالری دوره توسعه دهنده 3 -17
گالری دوره توسعه دهنده 3 -18
 گالری دوره توسعه دهنده 3 -19
گالری دوره توسعه دهنده 3 -20