back icon
back icon
پوستر دوره تک تور انداز 2
۱۴۰۰/۶/۲

پانزدهمین دوره کالج پارت- تک‌تورانداز ۲

«آموزش شبکه‌های کامپیوتری» را که در گوگل سرچ کنید، به دوره‌های آموزشی زیادی خواهید ‌رسید که قابل خریداری و مشاهده و یادگیری هستند. دوره‌هایی از پیش تهیه شده که اساتید متفاوتی داشته و برای آنها فرقی نمی‌کند شما چه کسی هستید، از کجا در این دوره شرکت کرده‌اید و هدف شما از یادگیری شبکه چیست یا حتی قرار است بعد از یادگیری چه اتفاقی برای شما رخ دهد.

اینها را گفتیم که بدانید ما اولین جایی نیستیم که دوره آموزش شبکه‌های کامپیوتری را برگزار کردیم، حتی شاید بهترین جا هم نبوده باشیم، اما یک سری موارد برایمان حائز اهمیت بود. مثلا اینکه شما در چه سطحی بودید تا دوره بر اساس سطح دانش شما پیش برود؛‌ فرآیند یادگیری در طول دوره بدون لَگ و باگ باشد و به سوالات همه پاسخ داده شود؛ در طول دوره یک پروژه عملی متناسب تعریف کردیم تا یادگیری به عمق ذهن شما نفود کرده و در نهایت از برگزیده‌های دوره دعوت به همکاری کردیم.

تازه بماند که تمامی دورهای ما رایگان بوده و در این دوره به نفرات برتر جوایز نقدی نیز اهدا کردیم:

نفر برتر: ۶ میلیون تومان

نفر دوم: ۴ میلیون تومان

و نفر سوم: ۲ میلیون تومان

"تک تور انداز ۲" در ۲۰ جلسه سه ساعته از شهریور ماه شروع شد و در روزهای فرد از ساعت ۱۶ الی ۱۹ به صورت همزمان حضوری و مجازی برگزار شد و در انتهای دوره از سه نفر از مهارت‌جویان دعوت به همکاری در گروه بزرگ نرم افزاری پارت گردید.

گالری دوره تک تور انداز 2 -1
گالری دوره تک تور انداز 2 -2
گالری دوره تک تور انداز 2 -3
گالری دوره تک تور انداز 2 -4
گالری دوره تک تور انداز 2 -5
گالری دوره تک تور انداز 2 -6
گالری دوره تک تور انداز 2 -7
گالری دوره تک تور انداز 2 -8
گالری دوره تک تور انداز 2 -9
گالری دوره تک تور انداز 2 -10