۹۷/۰۹

حمایت گروه نرم افزاری پارت از چهارمین دوره مسابقات برنامه نویسی دانشگاه صنعتی سجاد مشهد

دانشگاه صنعتی سجاد، دومین دانشگاه مطرح مشهد مقدس، سال 94 پیش تصمیم به برگزاری مسابقات برنامه نویسی اختصاصی خود تحت عنوان اکسپت گرفت. اکنون این مسابقه یکی از مسابقات برنامه نویسی مطرح سطح کشور شده که هر ساله برگزار می گردد و حدود 150 نفر دانشجوی شرکت کننده از دانشگاه های برتر ایران در آن با یکدیگر به رقابت علمی می پردازند.

یکی از مزیت های مسابقه اکسپت کیفیت بالای اجرای آن به علت همکاری نزدیک و دوستانه بین دانشجویان و مسئولین دانشگاه سجاد بوده که منجر به نظم بالای اجرای مسابقات شده است.

سال 97 گروه نرم افزاری پارت در راستای سیاست های خود در توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه و همینطور مسئولیت اجتماعی خویش و ایجاد انگیزه در دانشجویان ارزشمند کشور به ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر سطح کلان شهر مشهد تصمیم به حمایت قدرتمند از چهارمین دوره این مسابقات گرفت و به یاری خداوند بر کیفیت برگزاری مسابقات نسبت به سالهای گذشته افزود.

گروه برنامه‌نویسی و مسابقات ACM دانشگاه سجاد با حمایت کادر اداری و اعضای هیات علمی، در طی سال‌های اخیر رویکرد حفظ و افزایش توانایی علمی دانشجویان و ایجاد روحیه و انگیزه رقابت علمی از طریق تشویق به شرکت گسترده در این مسابقات را مد نظر داشته است. هدف این است که مسابقات برنامه‌نویسی دانشگاه صنعتی سجاد یکی از مسابقات آمادگی رسمی برای مسابقات اصلی تهران باشد. دانشگاه صنعتی سجاد در حال حاضر با برخورداری از دانشجویان مستعد و علاقه‌مند به موضوع برنامه‌نویسی و کادر علمی مجرب و البته حمایت بی‌حد بخش اداری، این افتخار را دارد که بتواند پذیرای تیم‌های فعال در این زمینه از دانشگاه‌های سراسر کشور باشد.